قوانین و مقررات

favicon
متن زیر توافقنامه مابین سامانه‌ی آموزشی مهدوی آکادمی به آدرس mahdaviacademy.com و شما به عنوان استفاده کننده از خدمات این سامانه می باشد .لطفا جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس های سامانه مهدوی آکادمی آن را به دقت مطالعه نمایید.

 

استفاده از این سامانه‌ی آموزشی، عضویت در سامانه ثبت مشخصات و ورود به محیط سامانه مهدوی آکادمی، استفاده از محیط کاری، استفاده از خدمات این سامانه ، حضور در کلاسهای مجازی و هرگونه معامله ، تعامل و یا تراکنش مالی و به طور کلی هر گونه فعالیت در سامانه مهدوی آکادمی به معنای رویت و مطالعه دقیق این توافقنامه،  آگاه بودن و اعلام موافقت خود با تمام بندهای این توافقنامه می‌باشد. در صورتی که خواننده‌ی این متن به سن قانونی ۱۸ سال نرسیده است، این قوانین با مسئولیت ولی قانونی وی امضای الکترونیک شده است.

توافقنامه پیش رو ، حقوق و تکالیف مجتمع آموزشی شهید مهدوی به عنوان مالک سامانه مهدوی آکادمی  و “شما” به عنوان کاربر را در هنگام عضویت و استفاده از خدمات سامانه تعیین می‌کند.

در صورتی که شما با تمام و یا بخشی از این شرایط و قوانین استفاده از سامانه موافق نیستید از سامانه مهدوی آکادمی خارج شوید و از آن استفاده ننمایید.

تعاریف

واژه های کلیدی استفاده شده در شرایط و قوانین استفاده از  سامانه مهدوی آکادمی در معانی زیر است:

سامانه مهدوی آکادمی : یک سامانه‌ی ارائه‌ی خدمات آموزشی در بستر اینترنت و فضای مجازی برای ارائه در حوزه‌ی آمادگی کنکور سراسری ورودی دانشگاه‌ها، کلاس‌های پایه، زبان‌های خارجه، کارگاه‌ها و سمینارها در جهت انتقال دانش علمی می‌باشد. 

مهدوی آکادمی: در این توافقنامه هر جا از مهدوی آکادمی به تنهایی استفاده شد منظور اعضای تیم مدیریت یا پشتیبانی سامانه مهدوی آکادمی تحت نظر مجتمع آموزشی شهید مهدوی می‌باشد.

کاربر : دانش‌آموز، دانشجو، زبان‌آموز یا هنرجویی که در سامانه ثبت نام کرده و از خدمات آموزشی این سامانه استفاده می نماید یا بازدیدکننده‌ای است که بخش های مختلف سایت را مشاهده می‌نماید.

 دوره آموزشی:  عبارت است از کلاس درسی که به صورت برخط (آنلاین) برگزار می شود و کاربر آن را مشاهده می نماید یا به صورت ضبط شده در اختیار کاربر قرار می گیرد.

بسته‌ی آموزشی: عبارت است از کلاس درسی که به صورت محتوای چند رسانه‌ای در دسترس کاربر قرار گرفته و کاربر آن را به صورت برخط یا دریافت شده مشاهده می‌نماید.

همایش: منظور برنامه‌های آموزشی مقطعی یا کوتاه مدت به منظور انتقال دانش علمی در حوزه‌ای خاص با هدفی مشخص است.

وبینار: کارگاه، سمینار یا جلسات آموزشی که به صورت بر خط برگزار می‌شود و کابران می‌توانند به صورت رایگان از این خدمات استفاده نمایند.

ضوابط عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه مهدوی آکادمی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران من جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق الذکر و سایر قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

حریم خصوصی

سامانه مهدوی آکادمی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مهدوی آکادمی متعهد می‏‌شود در حد توان امنیت حریم شخصی کاربران را تامین نماید و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سامانه مهدوی آکادمی را توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سامانه، کاربران رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهند.

کاربر با اطلاع از اینکه هنگام استفاده از سامانه مهدوی آکادمی ، اطلاعاتی در اختیار این تیم قرار داده که می‌تواند شامل اطلاعاتی شخصی نظیر شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی یا اطلاعاتی درباره سطح علمی و مقطع آموزشی خود باشد، رضایت می دهد مهدوی آکادمی اطلاعات هویتی و تماس را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهد، تا بتوانند درباره درخواستی که دارند، با کاربر تماس بگیرند سامانه مهدوی آکادمی به هیچ عنوان اطلاعات ورود کاربران به محیط نرم افزار را از طریق پیامک یا ایمیل از آنها مطالبه نخواهد نمود .

شناسه کاربر و رمز عبور برای ورود به محیط سامانه می باشد و مسئولیت حفظ آن بر عهده کاربر خواهد بود. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک در حساب کاربری خود، سریعا جهت تغییر رمز عبور خود اقدام فرمایید و مهدوی آکادمی را از این فعالیت های مشکوک مطلع نمایید.

به روزرسانی سامانه

مهدوی آکادمی برای بهبود عملکرد خود هر زمان که صلاح بداند می تواند در عملکرد سامانه تغییراتی اعمال نماید. این اعمال تغییر ممکن است منجر به اختلال در عملکرد سامانه یا غیر فعال شدن سامانه برای بازه زمانی کوتاه یا بلندی شود. کاربر با علم به امکان توقف عملکرد سامانه از خدمات این سامانه استفاده می‌نمایند و حق هر گونه اعتراض یا جبران خسارت را نسبت به آن از خود ساقط می‌نمایند.

لینک به خارج از سامانه

در صورتی که لینکی درون هر یک از بخش‌های سامانه مهدوی آکادمی وجود داشته باشد به معنی تایید فعالیت‌ها و محتوای آن سایت نمی‌باشد . هر گونه تراکنش مالی یا تعهد احتمالی از سوی آن سایت بر عهده‌ی پدید آورندگان آن می باشد و مسئولیت استفاده از خدمات سایت مذکور تنها متوجه شخص کاربر است.

مالکیت معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی سامانه مهدوی آکادمی متعلق به مجتمع آموزشی شهید مهدوی می باشد و هیچ یک از اساتید ، کاربران و سایر استفاده کنندگان از سامانه حق ندارند در تبلیغات خود به نحوی عمل نمایند که باعث گمراهی مصرف کننده نهایی شود یا دوره‌های آموزشی خریداری شده را به ثالث تحت هر عنوانی واگذار کنند  یا به صورت رایگان در اختیار اشخاص دیگر قرار دهند.

ضوابط مربوط به کاربران

کلیه کاربرانی که قصد استفاده از محتوا و خدمات مهدوی آکادمی را دارند می بایست، ابتدا نسبت به ثبت دقیق و صحیح مشخصات هویتی و عمومی مندرج در سامانه مهدوی آکادمی اقدام نمایند تا بتوانند از امکانات سامانه بهره‌مند شوند.

نام کاربری و رمز ورود حساب کاربر، کاملا شخصی و محرمانه بوده و کاربر نمی‌تواند اطلاعات مذکور را در اختیار دیگری قرارداده و یا اجازه استفاده از محتوا و خدمات خریداری شده از سامانه به دیگری بدهد. بطور کلی کاربر مسئول تمامی فعالیت‌ها، اقدامات و استفاده‌هایی هست که با نام کاربری و رمز ورود صورت می‌پذیرد.کاربر با ثبت نام و پرداخت هزینه‌های مرتبط ، مجوز غیر انحصاری و غیر قابل انتقال، بهره برداری از خدمات آموزشی سامانه مهدوی آکادمی را دریافت می نماید و حق بازپخش محتوای دریافت شده در هیچ محیطی تحت هیچ عنوانی را نخواهد داشت. بدیهی است در صورت بازنشر محتوای آموزشی یا تخلف از قوانین سامانه مهدوی آکادمی علاوه بر تعلیق نام کاربری ، حق تعقیب کیفری و مطالبه خسارت حقوقی برای مهدوی آکادمی محفوظ می‌باشد.

اعتبار استفاده از تمامی محتوای مهدوی آکادمی (نمونه سوال، آموزش ویدیویی، آموزش صوتی، پاورپوینت و …) از زمان ثبت نام تا پایان سال تحصیلی جاری می‌باشد.

هر کاربر تنها می تواند یک حساب کاربری در سایت داشته باشد چنانچه کاربری از حساب‌های متفاوت استفاده نماید مهدوی آکادمی می‌تواند تمام حساب‌های کاربری را لغو نماید. همچنین کاربر ملزم می باشد از حساب بانکی و کارت عابر بانک متعلق به خود استفاده نماید یا درصورتی که متعلق به دیگری می باشد باید از مالک حساب بانکی اجازه‌ی استفاده از موجودی حساب را داشته باشد .

عودت وجه به علت استفاده غیر مجاز از حساب دیگری فقط در صورت ارائه رای قطعی مرجع قضایی مبنی بر سو استفاده از حساب بانکی به شرطی که کاربر از خدمات سامانه استفاده ننموده باشد مقدور خواهد بود در صورتی که شاکی نتواند قبل از استفاده کاربر از خدمات سامانه دعاوی قضایی خود را به نتیجه برساند موظف است علیه کاربر اقدامات لازم را انجام دهد و در این مورد مهدوی آکادمی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

کاربر با علم به اینکه مهدوی آکادمی تنها یک سامانه آموزشی  است در این سامانه ثبت نام می‌نماید و مهدوی آکادمی هیچ گونه مسئولیتی در قبال قبولی کاربر در امتحانات ورودی دانشگاه، مدارس یا مسابقات علمی و آموزشی ندارد.

تغییر شرایط و ضوابط

مهدوی آکادمی می تواند در هر زمان تمام یا بخشی از شرایط و قوانین استفاده از سامانه را تغییر دهد تغییرات ایجاد شده فورا در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می شود و از طریق سایت در دسترس کاربر قرار داده می‌شود. ادامه استفاده از سامانه مهدوی آکادمی به منزله مطالعه این صفحه و آگاهی از شرایط جدید و قبول آن می باشد.

شرایط و قوانین موجود در این صفحه آخرین تغییرات مربوط به توافقنامه استفاده از سامانه مهدوی آکادمی بوده و جایگزین کلیه توافقات قبلی می باشد مهدوی آکادمی پیشنهاد می‌کند یک نسخه چاپی یا الکترونیکی از این توافقنامه را برای ارجاعات بعدی نزد خود نگه دارید.

اسکرول به بالا تماس با آکادمی-داخلی 447